2022 m. MLB namų bėgimo derbio rezultatai, rezultatai: Juanas Soto įveikė Julio Rodríguezą dėl karūnos; Pete’as Alonso atsisako

Juanas Soto, vienas geriausių beisbolo lygos žaidėjų, pirmadienio vakarą papildė savo ir taip ilgą gyvenimo aprašymą. 23 metų „Nationals“ žvaigždė laimėjo 2022 m. MLB „Home Run Derby“, finale įveikusi „Mariners“ naujoką Julio Rodríguezą. Tai pirmasis Soto derbio titulas, apie kurį pastarosiomis dienomis sklandė gandai apie prekybą.

Rodríguezas surengė savotišką išėjimo vakarėlį prieš finale susidurdamas su Soto. Jis užbaigė Pete’o Alonso siekį gauti tris durpes antrajame raunde. Alonso laimėjo turnyrą 2019 ir 2021 m. (2020 m. nebuvo derbio namuose) ir siekė tapti pirmuoju žaidėju, laimėjusiu tris derbius iš eilės. Tačiau Alonso negalėjo prilygti Rodríguezo 31 namų šeimininkui.

Kardinolas legenda Albertas Pujolsas pavogė šou anksčiau naktį. 42-ejų futbolininkas pirmame raunde susinervino prieš Phillies smogėją Kyle’ą Schwarberį, pirmaujančią turnyro vietą, o už jo buvo tiek gerbėjų, tiek komandos draugų.

Taip viskas sukrėtė pirmadienio vakarą aštuonių žaidėjų aikštėje.

Home Run Derby Bracket rezultatai

Pirmas raundas

• 6-tą vietą užėmęs Julio Rodríguezas (32 žaidėjai) nugali trečią vietą užėmęs Corey Seagerį (24 žaidėjai).
  • Nr. 2 Pete’as Alonso (20 namų bėgimų) nugali 7-ą Ronaldą Acuña jaunesnįjį (19 namų bėgimų)
  • ne 4 Juanas Soto (18 namų žaidėjų) nugalėjo 5-tą José Ramírezą (17 namų žaidėjų)
  • 8-as žaidėjas Albertas Pujolsas (20 namų žaidėjų) taibreiko rungtynėse įveikia 1-ą numerį Kyle’ą Schwarberį (19 namų žaidėjų).

Antras raundas

• Julio Rodriguezas (31 žaidėjas) nugalėjo Pete’ą Alonso (24 žaidėjai).
  • Juanas Soto (16 namų žaidėjų) nugalėjo Albertą Pujolsą (15 žaidėjų).

galutinis

• Juanas Soto (19 žaidėjų) nugalėjo Julio Rodríguezą (18 žaidėjų)

O dabar – penki pasiūlymai iš „Derby 2022“.

1. Juanas Soto išgyveno ir vystėsi

Atrodė, kad jauna „Nationals“ superžvaigždė ir potencialus prekybos vilioklis pirmadienio vakarą „Dodger“ stadione niekada neatsidūrė ant stalo, tačiau jis padarė tai, ką turėjo padaryti. Pirmajame rate jis pataikė 18 namų bėgimų, kurių pakako, kad aplenktų Klivlando žaidėją José Ramírezą. Antrajame ture jis pataikė 16 taškų pakeliui į Albertą Pujolsą, o finale laimėjo 19, kai įveikė Julio Rodríguezą. Iš viso tai yra 53, tai yra gerokai mažiau nei Rodríguezas, 81. Kaip gali patvirtinti Joshas Hamiltonas ir Vladimiras Guerrero jaunesnysis, be kita ko, didžiausia suma ne visada laimi.

Galbūt Soto 2022 m. derbyje nenuleido žandikaulių taip stipriai, kaip Rodríguezui, bet galiausiai jis iškėlė trofėjų. Dėl to jis yra antras jauniausias žaidėjas, kada nors laimėjęs derbį po Juano Gonzalezo.

2. Julio Rodríguezas turėjo du įsimintinus ratus

Sietlo naujokas pirmajame raunde pataikė 32 išmušimus, o pusfinalyje – 31 namų bėgimą. Tie dvigubi prasiveržimai lėmė tam tikrą Derbio istoriją:

Rodríguezui, AL metų naujokui per pertrauką, yra tik 21 metai ir 100 dienų. Tai daro jį trečiu jauniausiu žaidėju, patekusiu į derbio finalą. Vieninteliai jaunesni žaidėjai, kuriems pasisekė, buvo Vladimiras Guerrero Jr. 2019 m. ir Bryce’as Harperas 2013 m. Pakanka pasakyti, kad Rodríguezo ateitis yra tokia pat šviesi kaip ir dabartis.

3. Albertas Pujolis mus visus sukrėtė

Būdamas 42 metų ir 183 dienų Albertas Pujolsas buvo pats seniausias visų laikų derbio varžovas namuose. Todėl prieš šių metų derbį jo lūkesčiai buvo menki, o tai ypač aktualu turint omenyje, kad Pujols pirmajame rate buvo suporuotas su 1-ąja ir dabartiniu Nacionalinės lygos namų bėgimo lyderiu Kyle’u Schwarberiu.

Nepaisant šių lūkesčių, Pujols nugalėjo prieš Schwarberį ir prasibrovė pirmajame rate. Būsimas Šlovės muziejus per savo raundą pataikė 13 namų bėgimų – 10, o po to dar tris per papildomo laiko tarpą – tai labai atrodė, kad to nepakaks. Tačiau Schwarberis nepavyko rasti ilgalaikio griovelio ir taip pat nusileido ant 13. Tai reiškė nuosmukį.

Per tą svyravimą Pujolsas surinko 7 ir surinko 20 taškų, o Schwarberis atsiliko. Turbūt didžiausias nusiminimas Derbio istorijoje buvo baigtas:

Tai buvo penktasis Pujolo pasirodymas derbyje per karjerą, o įveikęs Schwarberį, jis tapo pirmuoju žaidėju, penkis kartus prasimušusiu per pirmąjį etapą.

Dabar šiek tiek susijusio turinio:

Taip pat verta paminėti, kad netrukus po įprasto Pujolso turo pabaigos, kai atrodė, kad jo stažas Derbyje bus trumpas, dalyvavę Visų žvaigždžių žaidėjai suteikė jam nuoširdų pripažinimą ir numanomus atsisveikinimus:

Tačiau Pujols dar nebuvo pasiruošęs pasitraukti.

4. Pete’as Alonso turėjo galimybę įrašyti istoriją

Alonso laimėjo 2019 m. derbį, o praėjusiais metais vėl laimėjo. Dėl COVID-19 pandemijos 2020 m. nevyks derbis (ar visų žvaigždžių žaidimas), Alonso laikomas derbio čempionu iš eilės. Tai suteikė jam galimybę tapti pirmuoju, laimėjusiu tris derbius iš eilės, tačiau Julio Rodríguezas nebuvo nusiteikęs bendradarbiauti. Alonso taip pat praleido galimybę prisijungti prie Keno Griffey jaunesniojo kaip vienintelio triskart Derbio nugalėtojo.

Šiuo metu Alonso yra vienas iš keturių žaidėjų, laimėjusių kelis derbius, kartu su Griffey Jr., Prince’u Fielderiu ir Yoenisu Céspedesu. Atsižvelgiant į tai, kaip Alonso patinka dalyvauti ir kaip rimtai jis tai vertina (mirties trauka! meditacija!), nenuostabu, jei jis bus šios srities dalis kitais metais ir vėliau. Čia yra viltis

5. Bendri skaičiai įspūdingi

Apskritai „Home Run Derby 2022“ mums suteikė…

• 291 namų bėgimas
  • 22,9 mylios nuo namų bėgių
  • 31 namas, kuris nukeliavo mažiausiai 450 pėdų
  • Du namų bėgimai, kurie nukeliavo mažiausiai 480 pėdų (vieną Alonso, kitą Soto)